خصوصیات ویژه صفحات فایبر سمنت (برند کنامیت)

۱-فایبر سمنت برد کنامیت دو رویه تولید میشود یک رویه صاف و یک رویه با بافت ویژه برای طراحان ویژه و حق انتخاب را به طراح میدهد که مناسب با طرح مورد نظراستفاده نماید وزیبایی مورد نظر را ایجاد نماید .

 

۲ – ترکیب این صفحات : سیمان ، سلولز،آب و هوا میباشد بنا براین در هنگام مصرف هیچگونه گاز یا بخاری متصاعد نمیشود و برای محیط زندگی  مناسبترین پوشش میباشد و سلامتی مصرف کننده را تضمین مینماید.

۳-به علت وجود الیاف سلولز بتن را در مقابل نیروهای خمشی مقاوم مینماید امکان حمل ونقل اسان را فراهم میکند – مصرف کننده را در مقابل زلزله و شوک های طبیعی بخوبی محافظت میکند وهنکام نصب برای سازنده عوامل خطرناک ایجاد نمیکند.

۴-بعلت ساختار مناسب رویه کنامیت توان رنگ پذیری عالی دارد  وبخوبی با رنگهای امولسیونی(حلال در اب) ورنگهای روغنی پوشش میشود و هرگز پوسته نمیشود.

 

۵- پایداری ودوام عالی درمقابل انواع عوامل طبیعی دارد مانند رطوبت ، قارچها، موریانه وترکیبات قلیایی دارد.

۶- کنامیت بخوبی قابل پوشش با روکش هایی مانند انواع کاغذ دیواری را دارد و میتواند بخوبی سالها  دوام نگهداری از روکش را داشته ، زیبایی ان را حفظ نماید.

۷- مقاومت در مقابل اتش کنامیت بعلت مواد تشکیل دهنده ان در مقابل اتش واتش سوزی دارای مقاومت بسیار خوبی میباشد وهنگام اتش سوزی به هیچ وجه گازهای نامناسب و خطرناک که موجب خفگی شود ایجاد نمی کند.

 

۸– نوع ویژه کنامیت (سفارشی) این صفحات قابلیت خم پذیری وشکل دهی برای ساخت دکوراسیون میباشند.

 

کاتالوگ ویژه محصول

 

توجه  انواع فایبر سمنت ها در مقابل عوامل شوینده اسیدی مقاوم نیستند.