فایبر سمنت سقف کاذب

فایبرسمنت سقف کاذب: در حال حاضر با گسترش تکنولوژی شاهد تحولات زیادی در صنعت ساختمان سازی هستیم. امروزه روش های گوناگون و متنوعی در ساخت بناها مورد استفاده قرار می گیرد و در این بین روش هایی که دستیابی به هدف را راحت تر و سهل تر گرداند مورد توجه بیشتری نیز قرار می گیرد. در همین راستا استفاده از مصالحی مانند فایبرسمنت که وزن کمی دارند و یا بعبارت دیگر سبک هستند و به سازنده بنا امکان سریع سازی را می دهند در اولویت قرار می گیرند.سقف هر واحد ساختمانی یکی ازمهمترین قسمتهای هرساختمان است فایبرسمنت سقف کاذب می تواند انتخاب مناسبی باشد. فایبرسمنت برد کنامیت، ضد آب، سبک و ارزان، دارای ابعاد و ضخامت مختلف، قابلیت برش اختصاصی(cnc) و ۱۰۰% تولید داخلی شرکت رزین چوب راش است.

استفاده از فایبرسمنت بعنوان سقف کاذب

فایبر سمنت سقف کاذب

سقف هر واحد ساختمانی یکی ازمهمترین قسمتهای هرساختمان است که در ساختمانها ی ویلایی و یا مجتمع های مسکونی وظایف مهمی مانند کنترل جریان هوا، جلوگیری از ورود باران و برف و رطوبت،  تامین ایمنی به هنگام بروز خطر آتش سوزی،کنترل انتقال صدا، زیبایی و به طور کلی ایجاد شرایط مناسب جهت آرامش و رفاه حال ساکنان را دارا می باشد. بنابراین ایجادشرایط ایده آل درداخل ساختمان تاحدودزیادی به عملکرد وکارایی این عنصر ساختمانی ارتباط دارد.

مطالب مرتبط: فایبر سمنت برد در سقف و کف

اجزای تشکیل دهنده فایبرسمنت سقف کاذب

فایبر سمنت ها که در واقع ترکیبی ازسیمان ، سیلیس و الیاف سلولوزی می باشند از بهترین، سبک ترین، زیباترین پوشش ها برای قسمت های مختلف ساختمان ها از جمله دیوارها ، سقف و کف به شمار می آیند . این محصولات که در طیف های رنگی گوناگون تولید می شوند با انعطاف پذیری خاص خود از بهترین پوشش های سقف کاذب به شمار می آیند. اگر در مورد محصول فایبر سمنت برد برای شما سوالی پیش آمده است می توانید به مطلب پاسخ به سوالات اساسی درخصوص فایبرسمنت مراجعه کنید.

زیر سازی و عایق بندی فایبر سمنت سقف کاذب

فایبرسمنت ها را می‌توان بر روی مصالح مختلفی چون فلز، چوب، آجر، سیمان و… استفاده کرد؛ اما بهترین انتخاب برای زیرسازی این صفحات ال اس اف است. برای عایق‌بندی می‌توان بین صفحات سمنت برد و سازه های ال اس اف ازانواع پلی استایرن،پشم‌شیشه، XPS،بتن‌های سبک و…استفاده کرد.

کاربرد فایبر سمنت برد در ساختمان سازی

این صفحات به علت داشتن سطح صیقلی نیازی به نازک‌کاری ندارند و این کیفیت سرعت و سهولت نصب آنها را بالا می برد. لازم به ذکر است محصولات فایبرسمنت درساختمان ها با کاربری های متنوع همچون ساختمان های اداری،تجاری، درمانی، خدماتی،مسکونی وهمچنین فضاهایی که در معرض رطوبت زیاد قرار دارند ماننداستخرها قابل استفاده است.

فایبر سمنت سقف کاذب

فایبر سمنت یک سرمایه گذاری هوشمندانه!

به هرحال چه در حال ساخت یک خانه جدید هستید و چه قصد بازسازی نما یک ساختمان تجاری را دارید؛ فایبر سمنت، یک سرمایه‌گذاری برای شما محسوب می‌شود. چون این ماده از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است؛ در فروشگاه، آن را به عنوان مادر طبیعت به شما معرفی خواهند کرد. در پروژه بازسازی آتی خود، از این ماده ماندگار و شبیه چوب، غفلت نکنید.حتما بخوانید:نمای ساختمان چی بزنیم؟

تولید کننده فایبر سمنت برد

واحد تحقيق و توسعه شركت رزين چوب راش موفق به توليد محصول جديدي به نام کنامیت ( فايبر سمنت برد ) گرديده است . هدف از توليد صنعتی پانل سيمان اليافی ( فایبر سمنت برد ) در جهت صنعتی سازی ساختمان و دورشدن از ساخت و ساز سنتی می باشد كه باعث حذف كارهای اضافی شده و موجب سبک سازی ساختمان می گردد. کنامیت، آماده ارائه خدمات فایبر سمنت برد  به شما میباشد.

دیدگاه ها بسته شده‌اند.