فایبر سمنت برد را انتخاب کنیم یا نه؟ زمانیکه شما میخواهیدمنزل خود را بسازید و یا بازسازی کنید از خودتان می پرسید که از مواد زرق و برق دار سنتی استفاده کنم که هزینه بالایی دارند و یا از محصولات جدید مانند وینیل و فایبر سمنت برد استفاده کنم.کنامیت در این مقاله سعی بر آشنایی هر چه بیشتر شما با محصول جدید خود به نام فایبر سمنت برد کنامیت را دارد تا بتوانید برای داشتن یک خانه زیبا تصمیم و انتخاب درتستی داشته باشید و هزینه های اضافی را از روی دوش شما بردارد.

فایبر سمنت برد را انتخاب کنیم یا نه؟

فایبر سمنت برد را انتخاب کنیم یا نه؟

فایبر سمنت برد یک محصول نه چندان جدیدی است که در گذشته نیز از آن استفاده می شد ولی برای ساخت آن از آزبست استفاده می شد که برای بدن و سلامتی انسان خطر داشت و با تغییرات مواد اولیه و استحکام لازمه پا به عرصه ساختمان سازی گذاشت و هم اکنون دارای استانداردساختمان سازی می باشد. فایبر سمنت برد در ساختمان سازی کارایی بسیار بالایی دارد و اکنون یک محصول شناخته شده است.

فایبر سمنت برد ترکیبی الیاف سلولز و مواد سیمانی می باشد که به صورت نوارهای طولی و افقی تولید می شود و نصب آن مانند چوب و همچنین امکان برش نیز  دارد(فایبر سمنت برد و امکان برش آن ).و تشخیص آن از چوب بسیار سخت است. فایبر سمنت برد طرح چوب همانند چوب دارای بافت می باشد و از دوام بالایی برخوردار است. شما با خرید فایبر سمنت برد کنامیت در واقع پول خود را پس انداز کرده اید و یک سرمایه گذاری انجام داده اید.

فایبر سمنت برد را انتخاب کنیم یا نه؟

فایبر سمنت برد را انتخاب کنیم یا نه؟

مزایای فایبر سمنت برد

۱۰۰٪ مقاوم در برابر آتش

فایبر سمنت برد در واقع سبب آتش سوزی نمی شود و در برابر حرارت آتش بسیار مقاوم است و در مقابل سایدینگ وینیل، حاصل از نفت، به طور قابل ملاحظه ای شعله ور می کند. چوب، بدیهی است، بسیار قابل احتراق است.در واقع فایبر سمنت برد یک ماده ساختمانی خنثی است و مانع از به وجود آمودن آتش می شود.

بسیار ضخیم مانند چوب

تقریبا فایبر سمنت برد هم مانند چوب ضخیم است و دارای بافت می باشد.

قابلیت رنگ پذیری

فایبر سمنت برد برخلاف چوب و وینیل قابلیت رنگ پذیری بسیار خوبی دارد.شما میتوانید از آن بدون رنگ و یا فایبر سمنت برد رنگی مورد استفاده قرار دهید.

فایبر سمنت برد را انتخاب کنیم یا نه؟

فایبر سمنت برد را انتخاب کنیم یا نه؟

کاملا مقاوم به حشرات

مورچه ها و موریانه های همیشه یک مشکل برای چوب است.فایبر سمنت برد به  حشرات اهمیتی نمی دهد و در برابر آنها مقاوم است.

مقاوم در برابر گرما

فایبر سمنت برد متناسب با تمامی آب و هوا می باشد و همچنین در برابر گرما مانند چوب انحراف نمی شود و مانند اول باقی می ماند.

عمر طولانی مدت

ما فایبر سمنت برد را به مدت حدود ۵۰سال ضمانت عمر می کنیم و خانه های شما جوان باقی می مانند.(خانه ها ی جوان با فایبر سمنت برد)

یک محصول زیست پذیر

در واقع در اکثر جاها از فایبر سمنت برد به عنوان یک محصول سبز یاد می کنند چرا که دوستدار محیط زیست و برگشت پذیر می باشد.

فایبر سمنت برد ایرانی

یکی از متریال هایی که امروزه در اجرای نمای خشک بسیار طرفدار پیدا کرده است و مورد استفاده قرار می گیرد فایبرسمنت است. صفحات سیمانی سمنت برد «فایبر سمنت برد»، یکی از بهترین و زیباترین پوشش‌های نما برای ساختمان‌های مختلف هستند. این فناوری جزء فناوری‌های تأیید شده مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی است. به لحاظ خواص و ترکیبات، کنامیت ترکیبی از سیمان، الیاف سلولز، آب و هوا است که با استاندارهای جهانی تهیه شده است. فایبرسمنت ایرانی کنامیت، نسبت به باقی متریال‌های نماسازی ارزان‌ترین و مناسب‌ترین است.

تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون ( هوشمند سازی خط تولید ) به کاررفته در امر تولید پانل سیمانی فایبر سمنت برد ،این امکان را فراهم نموده است که محصول مورد نظر با قیمتی متعادل، رقابتی مناسب و کیفیتی ارزنده ارائه شود. جهت اطلاع از قیمت فایبر سمنت و سفارش این محصول می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

 

کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد

 

 

دیدگاه ها بسته شده‌اند.