فایبرسمنت رنگی

فایبرسمنت رنگی  : همانطور که در مطالب قبل بارها گفته شد ، فایبرسمنت صفحات پیش ساخته ای است که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این صفحات به دلیل سبکی و قیمت مناسبی که دارند ، مورد توجه بسیاری از افرادی که در حوزه ساختمان سازی فعالیت می کنند قرار گرفته است . فایبرسمنت برد دارای تنوع بسیاری می باشد و در تمامی قسمتهای ساختمان می توان از آن استفاده نمود .

انواع فایبرسمنت شامل :

فایبرسمنت رنگی

فایبرسمنت طرح چوب

فایبرسمنت ساده

فایبرسمنت دکوراتیو

و … می باشد .

یکی از امکانات صفحات فایبرسمنت برد که امروزه نیز بسیار مورد توجه است ، رنگ پذیری آن می باشد . فایبر سمنت رنگی از سیمان پرتلند ، پودر کوارتز ، الیاف سلولز ، رنگ دانه های معدنی طبیعی ، مواد ضد آب کننده و مواد معدنی تشکیل شده است .این صفحات ۱۰۰%بدون آزبست بوده و بدلیل وجود رنگدانه هایطبیعی رنگ این صفحات به هیچ عنوان از بین نمی رود .

فایبرسمنت رنگی

به دلیل محدودیت رنگ دانه های طبیعی این صفحات در۱۰ رنگ موجود میباشد . رنگ های موجود عبارتند از قرمز ،نارنجی ، زرد، سفید ، خاکستری بسیار تیره ، خاکستری ، خاکستری روشن، قهوه ای تیره ، قهوه ای روشن ، بژ

علاوه بر استفاده از فایبرسمنت های رنگی ، این محصول امکان رنگ آمیزی را نیز به شما می دهد تا بتوانید آن را به رنگ دلخواه خود درآورید. رنگ پوششی اقتصادی و مقرون به صرفه در زیبا سازی نمای فایبرسمنت می باشد . در هنگام رنگ آمیزی فایبرسمنت باید به این نکته توجه داشته باشید که سطح کار باید تمیز و مرطوب گردد و سپس ۱۰ لیتر آب تمیز را با ۲۰ کیلوگرم رنگ پودری ترکیب نموده تا یک مخلوط یک نواخت و روان به دست آید و پس از رنگ آمیزی و خشک شدن رنگ تا ۲ روز روی رنگ را مرطوب نمائید.

فایبرسمنت رنگی

کاربرد های فایبر سمنت برد

  • سقف کاذب و کف ،دیوار ساختمان های بلند ، برج سازی ، احداث ساختمان هایی در نقاط دورافتاده مانند خانه های بهداشت، کمپ هلال احمر، پاسگاه ها، انبارها یا ساختمانهای ستاد بحران حوادث غیر مترقبه.
  • اجرای سقف کاذب , باربر طبقات ساختمان بدون نیاز به قالب بندی،شمع کوبی،آرماتوربندی،بتن ریزی با تامین سازه بندی صحیح آماده برای نصب بر روی تیرها و استفاده سریع
  • ساخت نمایشگاه های موقت، کمپ های موقت و دائم، اورژانس ها و خانه های بهداشت، خانه های اسکان موقت ، بازسازی و اسکان مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی ، بازسازی مناطق فرسوده شهرها و روستاها، احداث شهرکهای مسکونی جدید در طرح انبوه سازی، تجهیز کارگاه (موقت و دائم) پروژه های عمرانی.
  • ایجاد ساخت و ساز خشک بدون نیاز به ملات
  • دیوارهای جداکننده داخلی و پارتیشن بندی ، دیوارهای خارجی یا بیرونی.
  • مقاوم در برابر رطوبت ، آتش ، موریانه و اشعه ماوراء بنفش (UV)
  • دیوار های خارجی ، زیر کاشیکاری سرویس های بهداشتی و نواحی مرطوب،آشپزخانه و استخرها، ستون ها و سقف ها و کف ها،پوشش های مقاوم، با دوام

شرکت تولید کننده و صادر کننده فایبر سمنت برد در ایران

واحد تحقيق و توسعه شركت رزين چوب راش موفق به توليد محصول جديدي به نام کنامیت ( فايبر سمنت برد ) گرديده است.هدف از توليد صنعتي پانل سيمان اليافي در جهت صنعتي سازي ساختمان و دورشدن از ساخت و ساز سنتي مي باشد كه باعث حذف كارهاي اضافي شده و موجب سبك سازي ساختمان مي گردد.

 

دیدگاه خود را بنویسید