بازسازی خانه با فایبر سمنت برد : امروزه با طراحی های زیبا و مدرن خانه های قدیمی نیاز به بازسازی دارند.اگر قصد دارید منزل خود را چه در دکوراسیون داخلی و خارجی تغییر بدهید فقط کافیست به دنبال یک جایگزین مناسب با هزینه عالی بگریدید.پیشنهاد می کنیم که از محصول مدرن و نوین کنامیت با نام فایبر سمنت برد غافل نشوید.این محصول برای یک بازسازی زیبا و محکم گزینه بسیار عالی است.

در مقاله قبلی در مورد خانه های جوان با فایبر سمنت برد صحبت نمودیم و هر آنچه را برای اینکه بتوانید یک خانه جوان و زیبا داشته باشید صحبت کردیم.اما در این مقاله می خواهیم شما را برای بازسازی یک خانه زیبا و منحصفر به فرد راهنمایی کنیم.

بازسازی خانه با فایبر سمنت برد

بازسازی خانه ای در غرب ساسکس، انگلستان

برای باز سازی این خانه زیبا از فایبر سمنت برد رنگی استفاده شده است.رنگ مورد نظر مشتری آبی می باشد که زیبایی خیره کننده ای به ساختمان داده شده است.این پروژه در سال ۲۰۱۴ آغاز به کار شد و نتیجه نهایی آن بسیار زیبا و حیرت آور شد.

بازسازی خانه با فایبر سمنت برد

بازسازی خانه با فایبر سمنت برد

مشخصات ساختمان

خانه مورد نظر برای بازسازی انتخاب شده است و گزینه های زیادی برای نمای آن پیشنهاد شد.می توانستند از روکش های چوبی خارجی در این پروژه استفاده نمایند که به دلیل هزینه نگهداری و تعمیر بالای آن و همچنین رنگ آمیزی مجدد آن  این گزینه حذف شد. گزینه های بعدی روکش وینیل، روکش فلزی uPVC بود که هر کدام به دلایلی رد شد.اما گزینه پیشنهادی آخر فایبر سمنت برد بود که با توجه به بررسی هزینه های اجرایی و مزایای آن این گزینه مورد تایید قرار گرفت .فایبر سمنت برد با توجه به ویژگی مقاوم بودن در برابر آب و کمتر حساس بودن به حرارت , آتش و رطوبت مورد انتخاب واقع شد.

بازسازی خانه با فایبر سمنت برد

بازسازی خانه با فایبر سمنت برد

استفاده از فایبر سمنت رنگی در نمای بالای ساختمان زیبایی بی نظیری در خانه خلق کرده است که در نگاه چشم آدمی را خیره می کند.

بازسازی خانه با فایبر سمنت برد

ما به آنچه که می فروشیم اعتماد داریم

محصولات فایبر سمنت کنامیت را با اعتماد به نفس خریداری کنید از این رو که می دانید بهترین را انتخاب کرده اید.محصولات ما ضمانت جوان ماندن ساختمان و عمر یک انسان را تضمین میکنند و با خرید فایبر سمنت برد خانه خود را بهتر نگه دارید و از مشکلات معمول ساختمان با مصالح سنتی آسوده بمانید و خانه شما از همه نظر عالی تر به نظر می رسد.

دیدگاه ها بسته شده‌اند.