فایبر سمنت برد در کف و سقف

صفحات فایبر سمنت برد : پیچها مخصوص نصب سمنت برد در سه نوع متفاوت وجود دراند که هر کدام برای محل ها مختلف استفاده میگردد . صفحات پیش ساخته سیمانی است که با الیاف طبیعی سلولزی ، سیلیس در جهت افزایش خواص مکانیکی ترکیب منحصر به فردی را تشکیل داده تا ثبات این محصول در تمام شرایط اقلیمی تضمین گردد.  شركت رزين چوب راش در زمینه تولید صفحات فایبر سمنت برد و انواع سازه پیش ساخته فعالیت می کند برای مشاوره خرید این محصولات می توانید به صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.
هدف از توليد صنعتي پانل سيمان اليافي در شرکت رزین چوب راش جهت صنعتی سازی ساختمان و دورشدن از ساخت و ساز سنتی می باشد كه باعث حذف كارهای اضافی شده و موجب سبك سازی ساختمان می گردد.

صفحات فایبر سمنت برد / پیچ سمنت برد

۱-۱ پیچ سرمته بالدار

کاربرد:

اتصال پنل سمنت برد به زیرسازی فلزی با ضخامت بیش از ۰/۷میلیمتر

بالهای موجود در کنار مته پنل سیمانی را به اندازه ۲ میلی متر از هر طرف گشاد تر از پنل سیمانی می تراشد تا اجازه حرکت پنل بر اثر تنشهای ناشی از انبساط و انقباظ را فراهم نماید.

این بالها در هنگام نفوذ به داخل فولاد شکسته می شود و پیچ داخل فلز کاملا فیکس می شود

پیچ سرمته ساده (شیاردار)

کاربرد:

  • اتصال پنل سمنت برد به زیرسازی فلزی با ضخامت کمتر از ۷/۰ میلیمتر
  • اتصالات نماهای فایبر سمنت برد
  • اتصال نماهای خشک

پیچ سازه

کاربرد : اتصال پروفیل گالوانیزه به شاسی فلزی

پیچ سازه به سازه ساده :

از پيچ هاي LN (نوك تيز) براي اتصال سازه هاي فلزي با ضخامت تا ۰/۷ميلي متر به يكديگر استفاده مي شود. توضيح اينكه ضخامت كل لايه ها را بايد در انتخاب نوع پيچ در نظر گرفت. پيچ نوك تيز سازه به سازه با طول ۹ ميلي متر عرضه مي شود.

پیچ سازه به سازه سرمته دار :

از پيچ هاي LB (سرمته دار) براي اتصال سازه هاي فلزي با ضخامت ۰/۷و كمتر از ۲٫۲۵ ميلي متر استفاده مي شود. توضيح اينكه ضخامت كل لايه ها را بايد در انتخاب نوع پيچ درنظر گرفت. پيچ هاي سرمته دار(LB) سازه به سازه با طول ۹/۵ ميلي متر عرضه مي شود.

پیچ های سمنت برد به اشکال سرمته دار و خودکار برای نصب پنل های فایبرسمنت بر روی انواع مختلف سازه ها ارائه گردیده اند. برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی احتمالی در زمان بهره برداری ، در ساخت این پیچ ها از روکش مقاوم استفاده شده است.

این پیچ ها به شکی طراحی و ساخته شده اند که پس از نصب ، کاملا در سطح پنل نفوذ می کنند. با اجرای یک لایه بتونه بر روی محل قرارگیری پیچ ، می توان آنرا کاملا از نظر محو کرد. پیچ های در بسته بندی های ۵۰۰ ، ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ عددی ارائه شده است.

پیچ T3 مخصوص اتصال کنامیت به سازه های بیش از ۰/۷میلیمتر
پیچ T2 مخصوص اتصال کنامیت به سازه های کمتر از ۰/۷میلیمتر
پیچ T1 مخصوص اتصال کنامیت به سازه های چوبی

از پیچ های سمنت برد تخت دو سر، self-drilling و Self-embedding برای نصب صفحات سمنت برد استفاده می شود. در صورتی که این پیچ ها در دسترس نباشند، سوراخ پیچ و سر تخت دوتایی باید آماده شوند و سپس پیچ ها نصب شوند.


صفحات فایبر سمنت برد

دستورالعمل های زیر باید برای نصب صحیح پیچ ها در صفحات کنامیت باید مدنظر قرار گیرند:

  • فقط از پیچ های پیشنهادی استفاده کنید.
  • از تعداد کافی عناصر تثبیت کننده با توجه به فواصل پیچ نشان داده شده بر روی نصب نمونه استفاده کنید.
  • پیچ ها را خیلی نپیچانید تا سر پیچ نشکند، در غیر این صورت، ممکن است به طور کامل باعث ترک برداشتن صفحه شود.
  • پیچ ها باید طوری پیچانده شوند که سر آنها ۳-۲ میلی متر پایین تر از سطح صفحه باشد تا فضای کافی برای بتونه کاری مناسب فراهم شود. پیشنهاد می شود که سر پیچ با یک سرمته مناسب خزینه دار شود.
  • پیچ ها را به طور عمودی بر روی صفحه ها وارد کنید.
  • فواصل پیچ ها باید حداقل ۲۰ میلی متر تا لبه صفحه و ۵۰ میلی متر به گوشه ها باشد.
  • پیچ ها باید در مرکز سطوح نصب پروفیل ها باشند.

واحد تحقيق و توسعه شركت رزين چوب راش موفق به توليد محصول جديدي به نام کنامیت ( فايبر سمنت برد ) گرديده است.هدف از توليد صنعتي پانل سيمان اليافي در جهت صنعتي سازي ساختمان و دورشدن از ساخت و ساز سنتي مي باشد كه باعث حذف كارهاي اضافي شده و موجب سبك سازي ساختمان مي گردد.

 

دیدگاه ها بسته شده‌اند.