کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد
کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد :  روش کار به سبک چسبی یکی از جدیدترین روشهای نصب کاشی ،سرامیک و سنگ بر روی سطوح دیوارهای قدیمی و تراز شده بوسیله سیمانکاری،کاشی قدیمی ،سنگ قدیمی و صفحات سیمانی است.
صفحات سیمانی سمنت برد «فایبر سمنت برد»، یکی از بهترین و زیباترین پوشش‌های نما برای ساختمان‌های مختلف هستند. این فناوری جزء فناوری‌های تأیید شده مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی است. به لحاظ خواص و ترکیبات، کنامیت ترکیبی از سیمان، الیاف سلولز، آب و هوا است که با استاندارهای جهانی تهیه شده است. فایبرسمنت ایرانی کنامیت، نسبت به باقی متریال‌های نماسازی ارزان‌ترین و مناسب‌ترین است.

کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد

مزایای روش نصب کاشی و سرامیک با چسب بر روی کنامیت (فایبرسمنت برد):

۱-برای نصب مجدد کاشی به روی کاشی،کاشی به روی دیوار سیمانی(فایبرسمنت برد)و……به کار میرود
۲-نیازی به تخریب و کنده کاری زیر کار نمیباشد.
۳-سرعت نصب و بهره برداری را افزایش میدهد.
۴-کثیف کاری و ریخت و پاش کمتر دارد.
۵-استحکام ان هم قابل ملاحظه میباشد.
۶-در برخی مدل ها تنها راه نصب می باشد (کاشی های ریز و سنگ آنتیک)
۷-هزینه کمتر
کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد

کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد

روش کار با چسب برای نصب کاشی ،سرامیک و سنگ روی فایبرسمنت

ابتدا زیر کار را آماده می نماییم ،سپس ابزار کارهای مخصوص را آماده کرده و خمیر را با کمی اب اغشته کرده و با کاردک مخصوص به متراژحدود یک متر مربع به دیوار میکشیم سپس کاشی را با کمی فشار نصب کرده و تراز مینماییم بعد از چندین ساعت عملیات بند کشی را انجام میدهیم و کار بعد از ۴۸ساعت قابل استفاده میباشد.

روش های پخش چسب بر زیر کار به سه صورت می باشد

۱-باکاردک شانه ای بر روی زیر کار
۲-با کاردک قاشقی بر پشت کاشی یا سرامیک
۳-روش ترکیبی روش شانه ای برای کاشیهای ابعاد ریز (زیر ۲۰x۳۰) و زمانی که زیر کار بسیار تراز و بدون موج باشد استفاده میشود.
روش قاشقی و ترکیبی بیشتر برای نصب کاشی و سرامیک ابعاد بزرگ و زمانی که زیر کار خوب تراز نباشد و موج داشته باشد استفاده میشود. که با توجه به مسطح بودن صفحات کنامیت اکثراْ از روش شانه ای جهت نصب کاشی و سرامیک بر روی سطوح آن استفاده می شود.میزان مصرف چسب برای زیر کار های صاف و تراز حدود ۵/۳کیلو گرم در هر متر مریع است و میزان مصرف در زیر کارهای ناصاف حدود ۵کیلوگرم در هر متر مربع میباشد. به دلیل مسطح بودن سطوح کنامیت حداقل میزان مصرف چسب در این مصالح مصرف می شود.
تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون ( هوشمند سازی خط تولید ) به کاررفته در امر تولید پانل سیمانی فایبر سمنت برد ، این امکان را فراهم نموده است که محصول مورد نظر با قیمتی متعادل، رقابتی مناسب و کیفیتی ارزنده ارائه شود. جهت اطلاع از قیمت فایبر سمنت و سفارش این محصول می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند .
کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد
 

دیدگاه ها بسته شده‌اند.