نمای ویلایی با فایبر سمنت برد : فایبر سمنت برد با توجه به مزایای فراوانی که دارد در چند سال اخیر توانسته است که بیشتر سازندگان ساختمان و طراحان این حرفه را خود جذب کند و طراحان با وجود چنین مصالح مقاوم و زیبا به آسانی می توانند طرح های خارق العاده ای خلق کنند و دست انها را برای طراحی نما و ساختمان آزاد کرده است.

فایبر سمنت برد یکی از مصالح نوین می باشد که کاربری و استفاده هنگفتی در انواع ویلا سازی با هر شرایط اقلیمی را فراهم ساخته است و علاوه بر زیبایی ساختمان , سرعت انجام کار نیز افزایش پیدا کرده است.

موارد کاربرد فایبر سمنت برد

برای اماکنی که نیاز به سرعت عمل بالا در ساخت و ساز است ، مانند ویلا سازی در تمام نقاط آب و هوایی کشور ، همچنین فضاهایی با مدت کاربری محدود که نیاز به سرعت عمل در احداث دارند ، از این سیستم فایبر سمنت استفاده می گردد ، که بهینه ترین گزینه می باشد.فایبر سمنت برد با تنوع در طراحی توانسته جوابگوی انواع نیاز کاربری و سلیقه های مخاطبین باشد.

نمای ویلایی با فایبر سمنت برد

چرا فایبر سمنت برد؟

استفاده از فایبر سمنت برد با توجه به مزاییای آن و به عنوان یک مصالح نوین در ساخت ویلا در تمامی نقاط کشور مورد پسندقرار گرفته است و یک انتخاب معقول و منطقی می باشد. از لحاظ زیبایی فایبر سمنت، عایق بودن ، جنس با کیفیت فایبر سمنت ، قابلیت رنگ پذیری پانل سیمانی الیافدار ، فایبر سمنت تشکیل شده از الیاف کاملا گیاهی و دوست دار محیط زیست می باشد ، فایبر سمنت ضد حریق ، ضد رطوبت، ضد آب می باشد، طول عمر بسیار بالا، قیمت مقرون به صرفه ، تهیه و اجرای آسان فایبر سمنت برد و چندین مزایای چشمگیر دیگر ، سبب کاربری بسیار بالایی شده تا این محصول در مقایسه با دیگر مصالح ساخت و ساز خشک و سنتی کسب رتبه برتر را میسر سازد.

نمای ویلایی با فایبر سمنت برد

موارد استفاده از فایبر سمنت برد

از فایبر سمنت برد میتوان در کف ، سقف ، دیوار داخلی و خارجی ، دیوار نما و… با انواع سلیقه و طراحی مورد نظر به صورت دکوراتیو استفاده نمود .

فایبر سمنت برد ایرانی

یکی از متریال هایی که امروزه در اجرای نمای خشک بسیار طرفدار پیدا کرده است و مورد استفاده قرار می گیرد فایبرسمنت است . صفحات سیمانی سمنت برد «فایبر سمنت برد»، یکی از بهترین و زیباترین پوشش‌های نما برای ساختمان‌های مختلف هستند. این فناوری جزء فناوری‌های تأیید شده مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی است. به لحاظ خواص و ترکیبات، کنامیت ترکیبی از سیمان، الیاف سلولز، آب و هوا است که با استاندارهای جهانی تهیه شده است. فایبرسمنت ایرانی کنامیت، نسبت به باقی متریال‌های نماسازی ارزان‌ترین و مناسب‌ترین است.

تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون ( هوشمند سازی خط تولید ) به کاررفته در امر تولید پانل سیمانی فایبر سمنت برد ، این امکان را فراهم نموده است که محصول مورد نظر با قیمتی متعادل، رقابتی مناسب و کیفیتی ارزنده ارائه شود. جهت اطلاع از قیمت فایبر سمنت و سفارش این محصول می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند .

 

کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد

دیدگاه ها بسته شده‌اند.