فایبر سمنت متریالی شیک در نمای ساختمان

از نمای فایبر سمنت برد چه می دانید؟: اگر قصد نماکاری ساختمان خود را با استفاده از فایبرسمنت برد دارید، باید بدانید که این نوع نما در رده نمای ساختمان با قیمت متوسط قرار می گیرد.از نظر ایمنی، ورق های سیمانی فایبرسمنت برد، دوام فوق العاده ای در برابر فشار از خود نشان می دهند. اما از نظر رنگ، نمای فایبر سمنت برد رنگ پذیر است. یعنی می توان این نوع از نما را رنگ کرد و همین موضوع تنوع خاصی به این نوع نما بخشیده است. در این مقاله به بررسی نمای فایبر سمنتت برد می پردازیم.واحد تحقيق و توسعه شركت رزين چوب راش موفق به توليد محصول جديدی به نام کنامیت( فايبر سمنت برد ) گرديده است.

از نمای فایبر سمنت برد چه می دانید؟

یکی از انواع نمای ساختمان، نمای فایبرسمنت برد است. این نوع نما ویژگی های خاص خود را دارد و به همین علت مورد توجه سازندگان نمای ساختمان قرار می گیرد. در این مطلب سعی کرده ایم در مورد برخی ویژگی های این نوع نما به صورت خلاصه صحبت کنیم.واحد تحقيق و توسعه شركت رزين چوب راش موفق به توليد محصول جديدي به نام کنامیت( فايبر سمنت برد ) گرديده است.

این مطلب را حتما بخوانید: نماسازی زیبا ، ارزان و بادوام با فایبر سمنت

از نمای فایبر سمنت برد چه می دانید؟

از نمای فایبر سمنت برد چه می دانید؟

هزینه اجرای فایبر سمنت برد

اگر قصد نماکاری ساختمان خود را با استفاده از فایبرسمنت برد دارید، باید بدانید که این نوع نما در رده نمای ساختمان با قیمت متوسط قرار می گیرد. به نظر می رسد با توجه به قیمت مناسب این نوع نما، برای ساختمان های معمولی، نمای فایبرسمنت برد گزینه خوبی باشد. نکته مهم دیگر، تجهیزات برای نصب این نوع نما است که قیمت مناسبی دارد. همچنین سرعت نصب به علت ویژگی های خود پنل های فایبرسمنت برد، نسبتا بالاست. اگر قصد دارید برای نمای خود از صفحات فایبر سمنت برد استفاده کنید می توانید به سایت کونامیت مراجعه کرده و با نازلترین قیمت و از انواع فایبر سمنت برد محصول مورد نظر خود را سفارش داده. در لیست قیمت این سایت قیمت های بروز شده موجود می باشد.

ایمنی فایبر سمنت برد

از نظر ایمنی، ورق های سیمانی فایبرسمنت برد، دوام فوق العاده ای در برابر فشار از خود نشان می دهند. همچنین این نوع نما در شرایط جوی مختلف دوام خوبی داشته و دارد. نکته قابل توجه در مورد ایمنی این نوع از نما، عدم مقاومت آن در برابر آتش سوزی است. در واقع این نوع از نما در برابر آتش از خود واکنش خاصی نشان نمی دهد و نه بر گسترش آن می افزاید و نه از این گسترش جلوگیری می کند. آیا می دانید میکروبتن و انواع آن چیست؟

چگونگی وزن فایبر سمنت برد

یکی دیگر از خصوصیات فایبر سمنت برد، وزن بالای آن است. وزن ورق های مختلف فایبرسمنت برد باعث می شود تا وزن کلی ساختمان افزایش پیدا کند که بسته به زمینی که بنا بر روی آن احداث می شود، می تواند مشکل ساز باشد.واحد تحقيق و توسعه شركت رزين چوب راش موفق به توليد محصول جديدی به نام کنامیت( فايبر سمنت برد ) گرديده است.هدف از توليد صنعتی پانل سيمان اليافی در جهت صنعتی سازی ساختمان و دورشدن از ساخت و ساز سنتی مي باشد كه باعث حذف كارهای اضافی شده و موجب سبك سازی ساختمان می گردد.

مطلب جالب پیشنهادی:موارد کاربرد و امنیت فایبرسمنت

تنوع رنگ در فایبر سمنت برد

اما از نظر رنگ، نمای فایبر سمنت برد رنگ پذیر است. یعنی می توان این نوع از نما را رنگ کرد و همین موضوع تنوع خاصی به این نوع نما بخشیده است. تنوع رنگ به ویژه در دنیای امروز بسیار مهم و حائز اهمیت است و به همین منظور نمای فایبر سمنت برد مورد توجه قرار می گیرد.البته همین منافذی که باعث رنگ پذیری ورق های فایبر سمنت برد می شوند، بسیار جرم گیر هستند که خود از نکات منفی آن است.
حتما بخوانید:کاربرد فایبرسمنت برد طرح چوب

از نمای فایبر سمنت برد چه می دانید؟

نکته پایانی

امانکته پایانی در مورد نمای فایبرسمنت برد، عایق صوت و حرارت است. متاسفانه این نوع از نما به هیچ عنوان عایق صوت و حرارت نیست و همین نکته باعث افزایش هزینه های ساختمان می شود.

برای انتخاب این نوع از نما برای نماکاری باید تمامی موارد گفته شده مورد بررسی قرار گرفته و سپس تصمیم گیری شود.

 

از نمای فایبر سمنت برد چه می دانید؟

دیدگاه خود را بنویسید