فایبر سمنت برد یک محصول سبز : معمولا فایبر سمنت برد در ساختمان های تجاری و خانه های مسکونی مورد استفاده به عنوان پوشش های خارجی، پوشش داخلی، مناطق مرطوب، کف و سقف قرار می گیرد. در طول پنج سال گذشته، استفاده از فایبر سمنت برد به عنوان یک ماده نمای خارجی، برای هر دو ساختمان تجاری و مسکونی افزایش یافته است. در حالی که ما انتظار داریم این روند ادامه یابد، جالب است بدانید که آگاهی از مزایای زیست محیطی که محصولات مبتنی بر فایبر سمنت، به ویژه در ساخت و ساز که باعث سبک شدن وزن ساختمان می شود شناخته شده است.یکی از دلایل این رشد، تغییر در صنعت به منظور دستیابی به کاهش وزن است، با جایگزینی سنگ تراشی سنگین با سیستم های سبک وزن.

فایبر سمنت برد یک محصول سبز

از یک منظر مسکونی، استرالیا به طور سنتی بازار آجر است، اما اخیرا شاهد یک حرکت قوی برای استفاده بیشتر از مواد مختلف در خارج از خانه بوده ایم.فایبر سمنت برد با وزن سبک خود، سهولت نصب و گزینه های طراحی انعطاف پذیر،  مرتبط به طور فزاینده ای در این سبک های جدید خانه های استرالیا مورد استفاده قرار گرفته است. فایبر سمنت برد طراحان را قادر می سازد تا طرح های مدرن، کامپوزیتی و مقرون به صرفه را ایجاد کنند که نقطه تفاوتی را ایجاد کنند که صاحب خانه در بازار امروز خواسته است.

فایبر سمنت برد یک محصول سبز

ویژگی های فایبر سمنت برد

در شرایط امروز، بخش ساخت و ساز نیاز به بسیاری از ویژگی های خاص مانند مقاومت در برابر آتش، آب و هوا، مقاومت در برابر آب، عایق صدا، عایق حرارت و ظاهر. روش معماری مدرن به ما کمک می کند تا محصولات پیشرفته ای را بدست آوریم.
ورقهای فایبر سمنت که توسط روش اتوکلاو تولید می شوند، به ویژه در قالب یک صفحه تخت که به عنوان مواد پوشش داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک ظاهر متفاوت ظاهر می شود.

چرا فایبر سمنت برد یک محصول سبز است؟

ورق سمنت برد سازگار با محیط زیست است و  هیچگونه مضر برای محیط زیست و سلامت انسان نیست. گاز خروجی ندارد، با شرایط آب و هوایی متناسب است.این محصول با توجه به مواد تشکیل دهنده، کاملا با دوام است. تخته ها تحت فشار بالا و درجه حرارت بالا در طول عملیات اتو کلاو تولید می شوند. این کار با نور ماوراء بنفش انجام نمی شود.فایبر سمنت برد مقاوم در برابر مواد شیمیایی می باشد.
ورق فایبر سمنت می تواند به عنوان مواد پوشش داخلی و خارجی بر روی انواع سازه ها و در هر جزئیات ساختمان استفاده شود. ورقها را می توان به طور کامل استفاده کرد یا می تواند در ابعاد مورد نظر شکل داده شود یا با شکاف های مشترک استفاده شود. ورق های با شکاف مشترک در فضاهای خطی مختلف قرار می گیرند.

فایبر سمنت برد یک محصول سبز

شایع ترین زمینه های کاربرد فایبر سمنت برد

  • همه کار بر روی مواد پوشش داخلی و خارجی
  • زمینه های مرطوب مواد سرامیکی
  • به عنوان یک پوشش تزئینی که به ظاهر چوب در داخل ساختمان

فایبر سمنت برد ایرانی

یکی از متریال هایی که امروزه در اجرای نمای خشک بسیار طرفدار پیدا کرده است و مورد استفاده قرار می گیرد فایبرسمنت است . صفحات سیمانی سمنت برد «فایبر سمنت برد»، یکی از بهترین و زیباترین پوشش‌های نما برای ساختمان‌های مختلف هستند. این فناوری جزء فناوری‌های تأیید شده مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی است. به لحاظ خواص و ترکیبات، کنامیت ترکیبی از سیمان، الیاف سلولز، آب و هوا است که با استاندارهای جهانی تهیه شده است. فایبرسمنت ایرانی کنامیت، نسبت به باقی متریال‌های نماسازی ارزان‌ترین و مناسب‌ترین است.

تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون ( هوشمند سازی خط تولید ) به کاررفته در امر تولید پانل سیمانی فایبر سمنت برد ، این امکان را فراهم نموده است که محصول مورد نظر با قیمتی متعادل، رقابتی مناسب و کیفیتی ارزنده ارائه شود. جهت اطلاع از قیمت فایبر سمنت و سفارش این محصول می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند .

 

کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد

 

دیدگاه ها بسته شده‌اند.