فایبرسمنت برد و امکان برش : در برش فایبر سمنت برد باید دقت کافی به خرج داده شود. برای تمیز تر شدن کار بهتر است از میز برش استفاده شود. البته وسایل خاص و دقیقی برای برش فایبر سمنت برد در دنیا وجود دارد که از ساده ترین آن ها همین میز برش است. برش اصولی فایبر سمنت برد به زیبایی نمای ساختمان خواهد افزود.

فایبرسمنت برد و امکان برش

برش صفحات سیمانی الیاف دار بایستی به وسیله دستگاه میز برش انجام شود تا از غیر گونیا شدن و ناصاف شدن محل برش جلوگیری گردد . این موضوع با اینکه به نظر مسئله کم اهمیتی است ، اما در حرفه ای شدن کار بسیار تاثیر گذار است و باید رعایت گردد. متاسفانه برخی از نصاب های صفحات فایبر سمنت برد برای برش از دستگاه سنگ فرز استفاده می کنند که کار صحیحی نیست. از برش فایبر سمنت برد توسط دستگاه سنگ فرز خودداری گردد. تیغه های گرانیت بر جهت برش این محصول مناسب بوده و از صفحات دیگر برای برش نمی توان استفاده کرد.

نکات ایمنی در هنگام برش

برش فایبر سمنت برد بسیار حساس و مهم است . باید نکات ایمنی در هنگام برش این نوع متریال نما رعایت شود. فایبر سمنت برد حاوی سیلیس می باشد. تحقیقات پزشکی نشان می دهد که این مواد میتواند در صورت استنشاق بلند مدت باعث ایجاد مشکلات تنفسی در برشکاران شود . لذا به منظور حفظ سلامت و جلوگیر از بروز مشکلات یاد شده ، رعایت موارد زیر توصیه میشود .

– برش پنل ها را در محیطی باز و یا در محلی که امکان گردش هوا وجود دارد انجام دهید .

– سعی کنید در هنگام برش و نصب حتما از ماسک مخصوص گرد و غبار و عینک محافظ استفاده نمائید

– هنگام برش در جهت عکس انتشار گرد و غبار باستید

– در صورت امکان از اره های متصل به مکنده که کاملا از انتشار گردو غبار ناشی از برش جلوگیری میکنند استفاده نمائید.

لزوم اجرای موارد فوق تنها در هنگام برش و نصب پنل هاست و در زمان جابجایی نیازی به رعایت موارد ایمنی ندارید . رعایت این نکات می تواند از مشکلات احتمالی که در هنگام برش به وجود می آید، جلوگیری کند.

فایبرسمنت برد و امکان برش

با استفاده از فایبر سمنت برد شما می توانید زیبایی و خاص بودن خانه خود را فراتر از آنچه تصور می کردیدبه انجام برسانید.کنامیت می تواند یک محصول غنی و با ارزش را که برای شما رضایت خاطر به وجود آورد تولید کند و به خانه شما با محصولات فایبر سمنت برد روح و قلب هدیه کند.

اغلب افراد دوست دارند در نمای خود از چوب استفاده کنند اما هزینه نصب و نگهداری بسیار زیادی دارد و صرفه اقتصادی ندارد اما برای شما فایبر سمنت برد طرح چوب را تولید می کنیم گخ همانند یک چوب واقعی می باشد و نیازی نیست که شما ان را رنگ آمیزی نمایید و یک نمای به یادماندی و خلاقانه طراحی کنید.

بیشتر بخوانید : کاربرد فایبر سمنت برد طرح چوب

ما به آنچه که می فروشیم اعتماد داریم

محصولات فایبر سمنت کنامیت را با اعتماد به نفس خریداری کنید از این رو که می دانید بهترین را انتخاب کرده اید.محصولات ما ضمانت جوان ماندن ساختمان و عمر یک انسان را تضمین میکنند و با خرید فایبر سمنت برد خانه خود را بهتر نگه دارید و از مشکلات معمول ساختمان با مصالح سنتی آسوده بمانید و خانه شما از همه نظر عالی تر به نظر می رسد.

دیدگاه ها بسته شده‌اند.