شاخص نماي فايبر سمنت برد در ساختمان :فایبر سمنت برد صفحات پیش ساخته سیمانی هستند که از الیاف سلولزی و سیلیس ( جهت افزایش خواص مکانیکی ) در ترکیب آنها استفاده شده است. الیاف سلولزی فایبر سمنت برد در این صفحات باعث افزایش مقاومت در برابر فشار و کشش و نیروهای جانبی می شود.

فایبرسمنت برد کنامیت، ضد آب، سبک و ارزان، دارای ابعاد و ضخامت مختلف، قابلیت برش اختصاصی(cnc) و ۱۰۰% تولید داخلی شرکت رزین چوب راش است. برای آشنایی با روش نصب صفحات سیمانی الیافی( فایبر سمنت برد) کلیک کنید.

اگر شما معمار يا مهندس ساختمان هستيد پس قطعا مي دانيد انتخاب مواد و مصالحي كه براي سازه شما مناسب اند چقدر هزينه بر است.فايبر سمنت يكي از مصالح محبوب و پركاربرد براي نماي بيروني ساختمان است.

شاخص نماي فايبر سمنت برد در ساختمان

فایبر سمنت برد به نسبت چوب، سنگ و آجر دوام بالاتر و هزينه ي كمتري دارد.زماني كه موادي را براي نماي خود انتخاب مي كنيد، جنس ساختمان و عوامل ديگری نظير محيط جغرافيايي، رطوبت و گرما را در نظر داشته باشيد.هنگام انتخاب فايبر سمنت براي نماي ساختمان مهم است كه تا جاي ممكن از فروشنده اطلاعات بگيريد. چرا كه بافت و تركيبات اين نما از شكلي به شكل ديگر متفاوت است .فايبر سمنت معمولا در سازه هاي مسكوني و تجاري كاربرد دارد.

برای اینکه اطلاعات لازمه در مورد اینکه استفاده صفحات خاکستری فایبر سمنت برد در نما به چه صورت است بر روی آن کلیک کنید و از مطالب و ایده های زیبا استفاده نمایید.

چه مكان هايي از ساختمان براي پوش با فايبر سمنت مناسب اند

  1. ديوار هاي بيروني
  2. ديوار هاي داخلي
  3. شيرواني ها
  4. طاق ها

نماي شما در چه محلي واقع است؟

برخي خصوصيت هاي فايبر سمنت ها(مثلا مقابله با اشعه فرابنفش يا مقاومت در برابر انجماد و رطوبت) شرايط ويژه اي را مي طلبد و بايد به صورت سفارشي توليد شود.

سايز و اندازه ي صفحات مورد نظر را بسنجيد.

سايز قطعات مورد استفاده در كاربرد و دوام آن موثر است. اگر قرار است دور پنجره ها را بپوشانيد يا ساختمان شما داراي قوس و خميدگي است آن را در استفاده و سفارش قطعات در نظر بگيريد. ترجيحا از قطعات استاندارد استفاده كنيد.

رنگ در نماي ساختمان يكي از مهم ترين مسائل است. مي توانيد رنگ مخصوص خودتان را سفارش دهيد و اينگونه نما را شخصي سازي كنيد. حتما قبل از سفارش ورق ها از رنگ مورد نظرتان اطمينان حاصل كنيد.

تولید فایبر سمنت برد

از آنجايي كه ماده ي اصلي در توليد فايبر سمنت برد سيمان است به خودي خود مقاومت خوبي در برابر رطوبت،‌گرما و پوسيدگي دارد. اما با توجه به كاربردتان توصيه مي شود به آن عايق هاي حرارتي اضافه كنيد.

همچنين عايق مناسبي براي صدا است اما باز هم با توجه با كارآيي مي توانيد عايق صوتي به آن اضافه كنيد.

ضايعات زيست محيطي: به منظور كاهش اثرات زيست محيطي مي توان محلي نزديك را براي تهيه اين محصول انتخاب كرد.

شاخص نماي فايبر سمنت برد در ساختمان

شاخص نماي فايبر سمنت برد در ساختمان

 

شاخص نماي فايبر سمنت برد در ساختمان

شاخص نماي فايبر سمنت برد در ساختمان

فایبر سمنت برد ایرانی

یکی از متریال هایی که امروزه در اجرای نمای خشک بسیار طرفدار پیدا کرده است و مورد استفاده قرار می گیرد فایبرسمنت است . صفحات سیمانی سمنت برد «فایبر سمنت برد»، یکی از بهترین و زیباترین پوشش‌های نما برای ساختمان‌های مختلف هستند. این فناوری جزء فناوری‌های تأیید شده مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی است. به لحاظ خواص و ترکیبات، کنامیت ترکیبی از سیمان، الیاف سلولز، آب و هوا است که با استاندارهای جهانی تهیه شده است. فایبرسمنت ایرانی کنامیت، نسبت به باقی متریال‌های نماسازی ارزان‌ترین و مناسب‌ترین است.

تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون ( هوشمند سازی خط تولید ) به کاررفته در امر تولید پانل سیمانی فایبر سمنت برد ، این امکان را فراهم نموده است که محصول مورد نظر با قیمتی متعادل، رقابتی مناسب و کیفیتی ارزنده ارائه شود. جهت اطلاع از قیمت فایبر سمنت و سفارش این محصول می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند .

 

کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد

دیدگاه ها بسته شده‌اند.