ترکیب فایبر سمنت با متریال دیگر در نما :فایبر سمنت برد صفحات پیش ساخته سیمانی هستند که از الیاف سلولزی و سیلیس ( جهت افزایش خواص مکانیکی ) در ترکیب آنها استفاده شده است. الیاف سلولزی فایبر سمنت برد در این صفحات باعث افزایش مقاومت در برابر فشار و کشش و نیروهای جانبی می شود.

فایبرسمنت برد کنامیت، ضد آب، سبک و ارزان، دارای ابعاد و ضخامت مختلف، قابلیت برش اختصاصی(cnc) و ۱۰۰% تولید داخلی شرکت رزین چوب راش است. برای آشنایی با روش نصب صفحات سیمانی الیافی( فایبر سمنت برد) کلیک کنید.

ترکیب با فایبر سمنت با متریال دیگر در نما

ترکیب فایبر سمنت برد با دیگر متریال برای ایجاد یک نمای مسحور کننده : دیوار‌های نمای بیرونی ساختمان، با صفحات فایبرسمنت پوشیده شده اند و قاب‌های زیبای پنجره‌ها که متناسب با رنگ نما است، آن را کامل می‌کند. همچنین اکثر موادی که در ساخت و ساز استفاده شده است از مواد دور ریختنی تشکیل شده است. مثلا برای بعضی قسمت‌های چوبی سازه، از درختان خشک شده‌ی اطراف استفاده شده است.

ترکیب فایبر سمنت با متریال دیگر در نما

سنگ های محلی، فولاد Blackened و تخته های چوبی، تمام چیزی هستند که به کمک نمای فایبر سمنت برد در ساخت این خانه مشارکت داشته اند.

در کنار تالاب ایندیانا (ایالات متحده) ساخت خانه ای با نمای فایبرسمنت برد ساخته شده و با ترکیب رنگ های تیره، ساختمانی شیک و زیبا را ایجاد کرده است.

معمار این خانه ی دلباز و کوچک که حدود ۹۰ متر مربع زیر بنا دارد، تیم Bamesberger است.

این خانه که به جعبه مشهور شده است، در کنار تالاب ها و فضای سبز این ناحیه واقع شده و تلاشی بوده در جهت ایجاد بنایی ویلایی با نمای ساختمانی شیک و مدرن.

ترکیب فایبر سمنت با متریال دیگر در نما

ترکیب فایبر سمنت با متریال دیگر در نما

هرچند متراژ این خانه کوچک است، اما توسط فضای سبز و حیاط به هم متصل می شود و یک محیط دلباز و صمیمی را ایجاد می کند.

قاب اصلی و بدنه ساختمان چوبی است، به استثنای بخشی بتنی که روی قسمت ناهموار ساخته شده است. پنجره های بزرگ و تراس دوست داشتنی نیز این خانه را در عین شیکی و جذابیت، راحت و دلباز کرده اند.

ترکیب فایبر سمنت با متریال دیگر در نما

فایبر سمنت برد ایرانی

یکی از متریال هایی که امروزه در اجرای نمای خشک بسیار طرفدار پیدا کرده است و مورد استفاده قرار می گیرد فایبرسمنت است . صفحات سیمانی سمنت برد «فایبر سمنت برد»، یکی از بهترین و زیباترین پوشش‌های نما برای ساختمان‌های مختلف هستند. این فناوری جزء فناوری‌های تأیید شده مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی است. به لحاظ خواص و ترکیبات، کنامیت ترکیبی از سیمان، الیاف سلولز، آب و هوا است که با استاندارهای جهانی تهیه شده است. فایبرسمنت ایرانی کنامیت، نسبت به باقی متریال‌های نماسازی ارزان‌ترین و مناسب‌ترین است.

تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون ( هوشمند سازی خط تولید ) به کاررفته در امر تولید پانل سیمانی فایبر سمنت برد ، این امکان را فراهم نموده است که محصول مورد نظر با قیمتی متعادل، رقابتی مناسب و کیفیتی ارزنده ارائه شود. جهت اطلاع از قیمت فایبر سمنت و سفارش این محصول می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند .

 

کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد

دیدگاه ها بسته شده‌اند.