استفاده صفحات خاکستری فایبر سمنت برد در نما :فایبر سمنت برد صفحات پیش ساخته سیمانی هستند که از الیاف سلولزی و سیلیس ( جهت افزایش خواص مکانیکی ) در ترکیب آنها استفاده شده است. الیاف سلولزی فایبر سمنت برد در این صفحات باعث افزایش مقاومت در برابر فشار و کشش و نیروهای جانبی می شود.

فایبرسمنت برد کنامیت، ضد آب، سبک و ارزان، دارای ابعاد و ضخامت مختلف، قابلیت برش اختصاصی(cnc) و ۱۰۰% تولید داخلی شرکت رزین چوب راش است. برای آشنایی با روش نصب صفحات سیمانی الیافی( فایبر سمنت برد) کلیک کنید.

نمای فایبر سمنت برد، ضربدر زیبایی اقیانوس 

پنجره های بزرگ و تراس رو به دریا به منظور استفاه از چشم انداز اقیانوس طراحی شده که در شب جلوه ای جذاب به نما می بخشد.طراح درباره هدف از طراحی ساختمان گفت:« ما ساختمان را به گونه ای طراحی کردیم تا استفاده از فضای اقیانوس و شنا در آن به راحتی فراهم باشد. همچنین استفاده از هوا و نور طبیعی و چشم انداز ساحل در بالاترین حد امکان میسر شود».

یک نمای ویلایی برای تکمیل زیبایی در طرح و رنگ و کاربرد مناسب تنها به نمای فایبر سمنت برد نیاز داشته است. ویلایی ساحلی واقع در دلاور (ایالات متحده) واقع شده است.

استفاده صفحات خاکستری فایبر سمنت برد در نما

استفاده صفحات خاکستری فایبر سمنت برد در نما

طراح این نمای ساختمانی Robert Gurney معمار آمریکایی است که تمام شرایط و استاندارد های محیط زیستی و معماری آمریکایی را در این نمای ساختمانی بی نظیر رعایت کرده است.

صفحات خاکستری فایبر سمنت در نمای این ساختمان ترکیبی شیک و در عین حال آرامش بخش ایجاد کرده است.

این ویلای رو به اقیانوس در میان مجموعه ویلا های قدیمی واقع شده و استاندارد های امنیتی نیز در صورت وجود طوفان و سونامی و … در مورد این سازه اجرا شده است و مقاوم سازی های لازم صورت گرفته است.

استفاده صفحات خاکستری فایبر سمنت برد در نما

استفاده صفحات خاکستری فایبر سمنت برد در نما

مواد مورد استفاده در نمای ساختمان 

فایبر سمنت خاکستری رنگ، پودر سیمان و تخته های چوبی.

همچنین پنجره های بزرگ و تراس رو به دریا به منظور استفاه از چشم انداز اقیانوس طراحی شده که در شب جلوه ای جذاب به نما می بخشد.

طراح درباره هدف از طراحی ساختمان گفت:« ما ساختمان را به گونه ای طراحی کردیم تا استفاده از فضای اقیانوس و شنا در آن به راحتی فراهم باشد. همچنین استفاده از هوا و نور طبیعی و چشم انداز ساحل در بالاترین حد امکان میسر شود».

این شرکت معماری در در واشنگتن ( ایالات متحره) قرار دارد تا به حال چند پروژه ی موفق دیگر از جمله عمارت خانوادگی ساحلی در مریلند، سازه ای تحت تأثیر مدرنیسم معاصردر رودخانه Potomac و یک خانه با سقف هندسی در ویرجینیا را تکمیل کرده است.

فایبر سمنت برد ایرانی

یکی از متریال هایی که امروزه در اجرای نمای خشک بسیار طرفدار پیدا کرده است و مورد استفاده قرار می گیرد فایبرسمنت است . صفحات سیمانی سمنت برد «فایبر سمنت برد»، یکی از بهترین و زیباترین پوشش‌های نما برای ساختمان‌های مختلف هستند. این فناوری جزء فناوری‌های تأیید شده مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی است. به لحاظ خواص و ترکیبات، کنامیت ترکیبی از سیمان، الیاف سلولز، آب و هوا است که با استاندارهای جهانی تهیه شده است. فایبرسمنت ایرانی کنامیت، نسبت به باقی متریال‌های نماسازی ارزان‌ترین و مناسب‌ترین است.

تکنولوژی پیشرفته و اتوماسیون ( هوشمند سازی خط تولید ) به کاررفته در امر تولید پانل سیمانی فایبر سمنت برد ، این امکان را فراهم نموده است که محصول مورد نظر با قیمتی متعادل، رقابتی مناسب و کیفیتی ارزنده ارائه شود. جهت اطلاع از قیمت فایبر سمنت و سفارش این محصول می توانید با همکاران ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند .

 

کاشی و سرامیک روی فایبرسمنت برد

دیدگاه ها بسته شده‌اند.